Skip to main content

Jakiś czas temu pisałem, że Facebook umożliwia stworzenia profilu randkowego i dopasowanie drugiej połówki po zainteresowaniach, wydarzeniach czy grupach. Przychodzi jednak taka chwila, gdy serwisu już nie potrzebujemy i chcemy go usunąć lub zawiesić na jakiś czas.

Profil randkowy na Facebooku

Na Facebooku sami decydujemy, czy chcemy utworzyć profil randkowy. Oczywiście, jeśli się zdecydujemy, w każdej chwili możemy go usunąć. Na profilu randkowym pojawią się pobrane z naszego konta imię i wiek. W trosce o bezpieczeństwo nazwisko nie jest publikowane a pozostałe dane można edytować. I tak decydujemy, czy udostępnimy miejsce zamieszkania, zawód, wyznawaną religię. Nie są publikowane informacje o preferencjach seksualnych, ale sam profil randkowy umożliwia uzupełnienie preferencji seksualnych oraz określenie przez samego siebie tożsamości płciowej z jaką się identyfikujemy i jakiej szukamy.

UWAGA! aplikacja Randki na Facebooku blokuje robienie zrzutów ekranu. Jednak należy uważać na nadużycia. Blokadę można obejść, np. uruchamiając aplikację do nagrywania ekranu. Korzystajmy używając głowy.

Jak usunąć profil randkowy na Facebooku?

  1. Wejdź na swój profil randkowy.
  2. W prawym górnym rogu naciśnij ikonę koła zębatego.
  3. Wejdź w zakładkę Ogólne.
  4. W sekcji Konto wybierz opcję “usuń profil

Nie musisz od razu usuwać konta. Jeśli naciśniesz “Ogranicz kontakt”, przestaniesz być dopasowywany do nowych osób w Randkach. Będziesz mógł jedynie odpowiadać osobom, które już Cię polubiły lub zostały dopasowane w tej aplikacji.

Jak założyć profil randkowy na Facebooku?

Jeśli próbujesz na komputerze założyć profil randkowy nie uda Ci się to. Profil randkowy dostępny jest jedynie w aplikacji na telefonach. Aby go założyć:

  1. Kliknij na zdjęcie profilowe
  2. Wejdź w zakładkę i znajdź przycisk “Randki”.
  3. Uruchomi się aplikacja randkowa.

Teraz możesz przejść do konfiguracji.

Zostaw komentarz